hakkımızda


Yaşlılık hayatımız sürdükçe geçeceğimiz bir yoldur.

Uluçınar yürüyeceğimiz bu yolda tecrübesine empati, özen, ve sevgimizi de katarak sizlerle büyümeyi hedefliyor.
İlkeleri, kalite ve hizmet politikaları ile kurulduğu günden bu yana hassasiyetle yaklaştığımız misafirlerimize yeni bir yaşam vaad ediyoruz.

Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi ; Uzman Sosyolog Özge KARATAŞ ve Dr. Davut KARATAŞ

tarafından 12.03.2018 tarihinde Çankaya’da kuruldu.

“Canlar Bize Emanet” sloganı ile yola çıkan Uluçınar Huzurevi, toplam 100 kapasiteye sahip bir merkez ve bir ek bina olarak tüm departmanlarında sertfikalı personeli ile misafirlerini ağırlamaya başladı.

Uluslararası yaşlılık ilkelerine ve ülkemizin yasal mevzuatlarına bağlı çalışma yapısının yanı sıra personelin gösterdiği şefkat, sahip olduğu vicdan ve yüksek insani değerler Uluçınar Huzurevi’nin en önemli dayanaklarıdır.
Yaşlıların bağımsız yaşamalarını teşvik edecek, destekleyecek, beslenme imkanlarının yaşlılarımızın erişimlerine uygun ve güvenli hale getirilmesi böylece yaşlının kendi kendine yetebilmesinin sağlanması önceliğimizdir.

Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimizde ; Alzheimer, Demans, Diyabet, KOAH, Parkinson, Felç durumunda olan ve yoğun bakıma ihtiyaç duyan yaşlılarımızda dahil olmak üzere tüm yaşlılarımıza güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Yaş alan ancak ihtiyarlamayan bir toplum için yaşam kalitesini artırmaya sağlık, güvenlik ve katılım fırsatlarını optimum seviyeye çıkarmaya kendimizi adadık. Günden güne sizlerle büyüyen Uluçınar ailesi olarak profesyonel kadromuzla Çankaya semtinde hizmetinizdeyiz.

Sizleri gelecek hayallerimizi beraber kurmaya davet ediyoruz.
Yakınlarımızın geleceğini birlikte planlamaya talibiz.


Sağlık HizmetleriSağlık Hizmetleri


Uluçınar Huzur Evi işletmeci gözüyle bakılmayan Büyük Bir Aile olan kurumumuzda ağırlıklı olarak ALZHEİMER , DEMANS (Bunama) , PARKİNSON , FELÇLİ ve Hastane sonrası hizmeti Sağlık Hizmeti sunulmaktadır...

Bakım-Beslenme


Bakım - Beslenme Hizmetleri

Hastane sonrası Bakım Hizmeti alanYaşlılar ile Sosyal Ve Fiziksel İhtiyaç içinde olan Sağlıklı Yaşlılara Yatılı olarak 24 Saat Barınma , Beslenme , Özel Bakım ve Sosyal Etkinlikler Hizmeti sunulmaktadır.

Aile Ortamı


Aile Ortamı Sıcaklığında

Uluslararası Yaşlılık İlkelerine ve Ülkemizin Yasal Mevzuatlarına bağlı çalışma yapısının yanı sıra , Personelimizin gösterdiği Şefkat , sahip olduğu Vicdan ve Yüksek insani Değerler Uluçınar Huzur Evi'nin en önemli dayanaklarıdır.ANLAŞMALI KURUMLAR

Üyeleri, Eşleri Ve 1.Derece Yakınlarına da Hizmet Verilmektedir.

Kamusen
İlksan